PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=198203}

Ty i ja i wszyscy, których znamy

Me and You and Everyone We Know
7,0 6 442
oceny
7,0 10 1 6442
7,6 8
ocen krytyków
Ty i ja i wszyscy, których znamy
powrót do forum filmu Ty i ja i wszyscy, których znamy

8/10

ocenił(a) film na 8

bardzo dobry film, powiem szczerze, że się zaskoczyłem, bo spodziewałem się raczej przeciętnego kina, ale ten film z pewnością wybija się ponad przeciętność; świetny scenariusz, rewelacyjne sceny; kapitalne dialogi; bardzo fajnie nakręcony
Moja ocena: 8/10

ocenił(a) film na 9
Pauleta

zgadzam się, również pozytywnie mnie zaskoczył. zdecydowanie ma w sobie "to coś"

użytkownik usunięty
Pauleta

Zgadzam się z Tobą.Myślałam, że będzie to coś nudnego ,mdłego , a tutaj takie miłe zaskoczenie zwłaszcza jeżeli chodzi o dialogi.

ocenił(a) film na 8
Pauleta

Film jest magiczny, reżyser był bardo pomysłowy niektóre sceny same w sobie mogły by być dziełami sztuki.

ocenił(a) film na 8
makira

reżyserka ;)

ocenił(a) film na 5
makira

Widząc wasze komentarze zastanawiam się gdzie mi umknęły te momenty w tym filmie, mam na myśli magię i wybicie ponad przeciętność. Na pewno daje dużo do myślenia, ale nie swoją treścią, ale jej dziwnym ukazaniem (rybka na aucie, kręcenie tych artystycznych filmów, pisanie na kartkach przez tego kolesia do tych dwóch dziewczyn – zwłaszcza zaskakująca ta ostatnia). Może mieć trzeba jakiś dystans do świata i pewnych spraw, by takim wyciszonym okiem na niego spojrzeć, lecz boję się że nic to u mnie by nie zmieniło. Co najmniej dziwny, a co najwyżej osobliwie skonstruowany.

ocenił(a) film na 8
einzigartig

Każdy inaczej patrzy na otaczający go świat. Mnie ten film porusza i zaskakuje ponieważ oglądałam go i analizowałam na które pomysły mogła bym sama w paść, po czym uznałam, że reżyserka ma ciekawe i niepowtarzalne spojrzenie na otaczający świat, a ja lubię wszystko to co oryginalne i niepowtarzalne.

ocenił(a) film na 7
Pauleta

Podobał mi się.7/10 I tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones