PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=198203}

Ty i ja i wszyscy, których znamy

Me and You and Everyone We Know
7,0 6 445
ocen
7,0 10 1 6445
7,6 8
ocen krytyków
Ty i ja i wszyscy, których znamy
powrót do forum filmu Ty i ja i wszyscy, których znamy

Nie wiem czemu wiele osob krytykuje cos, czym zajadaja sie naprawde wrazliwi na glebokie i dojrzale smaki i aromaty ludzie. Moze poprostu nie ptrafia dobrac odpowiedniego gatuku wina i w ten wlasnie sposob niszcza calkowicie smak, zamiast go podkrelac. Osobiscie jestem zakochany przejrzystoscia tej produkcji. Sposob doboru kadrow, kolorow i glownych postaci poprostu mnie urzekl. Nie moge przestac o nim myslec, sluchac muzyki, ktora poprostu mnie wypelnia. Jestem zakochany!

ocenił(a) film na 3
kryzio

Moze zeczywiscie ten ser jest jak ser plesniowy, tylko ze po dacie przydatnosci do spozycia (nawet plesnioew maja swoja granice :)? Moze to rezyse podala nam zle wino do tego sera? W kazdym razie jak musialem wziac Ranigast i troche miety po seansie. Dziwadlo jakich malo, te rzeczy mogly sie wydarzyc chyba tlyko w jakims swiecie alternatywnym, szczegolnie motyw z malcem, no ale swiat dazy w nieznanym nam kieunku, moze przedszkola powoli wypelnija sie rozmawiasjacymi o fekaliowych fantazjach dziecmi...?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones